در سال های اخیر توسعه چشمگیری در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در ثبت شرکتهای کشور بوقوع پیوسته است . به جرات می توان گفت ثبت شرکت ها یکی از نهادهای حاکمیتی پیشرو در این عرصه می باشد ، ثبت و آگهی صورتجلسات از بالاترین سطوح امنیت اطلاعات ، گردش اداری دقیق و منظم برخوردار می باشد ،به همین دلیل در صورت وجود مغایرت و نقص در اطلاعات ارسالی منجر به عودت و یا ابلاغ نقص میگردد که رفع آن نیاز به صرف زمان و بعضا چالشهایی برای شخصیت های حقوقی خواهد داشت .

 بهترین روش برای تسهیل در این موارد مهم ارائه صورتجلسات بدون نقص و دقیق می باشد . در تنظیم صورتجلسات و پیرو آن ورود اطلاعات در سامانه ثبت شرکتها به روش دستی، بروز اشتباه و خطای انسانی امری اجتناب ناپذیر خواهد بود .

 پس از سالها تلاش توسط تیمی متشکل از اساتید قانون تجارت ، نخبه های حقوق ، متخصصان نرم افزار و برنامه نویسی به لطف ایزد منان و تلاشهای شبانه روزی موفق به طراحی و تولید اولین سامانه هوشمند تنظیم و تولید صورتجلسات شخصیت های حقوقی شدیم .

 این سامانه هوشمند و پیشرفته منطبق بر قانون تجارت و آخرین بخشنامه ها ی اداره کل ثبت شرکتهای کشور تولید و راه اندازی شده است . تا ابزاری کارآمد و راه گشا برای وکلا ، حقوقدانان ، موسسات حقوقی ، کارشناسان و سایر شرکت ها و موسسات باشد .
مزایای سامانه هوشمند تنظیم صورتجلسه

    میتوانید با قیمت پایه و اعلام شده از طرف اداره ثبت شرکت ها با اطمینان و بدون پرداخت هزینه اضافه  با سامانه هوشمند تنظیم صورتجلسه تغییرات خود را انجام دهید.

    کار با  سامانه هوشمند تنظیم صورتجلسه بسیار ساده می باشد. و تنظیم صورتجلسه با این سامانه به هیچ عنوان نیازی به اطلاعات حقوقی ندارد.
    بدون صرف زمان و انتظار از جانب شرکت های ثبتی بصورت آنلاین می توانید تنظیم صورتجلسه را انجام دهید.
    این سامانه صدها بار مورد آزمایش در موضوعات مختلف برای تنظیم صورتجلسه مثلا انحلال شرکت یا تغییر آدرس و... قرار گرفته و تغییرات شرکت ها با موفقیت ثبت شده است.
    هزینه ی تنظیم صورتجلسه برای تمام موضوعات  تغییر یا ثبت شرکت ثابت بوده است و از ابتدا مشخص است.
    به هیچ عنوان بعدا هزینه ای اضافه از طریق سامانه هوشمند تنظیم صورتجلسه از متقاضیان محترم اخذ نمی شود.
    دریافت صورتجلسه بصورت فایل ورد است ، این ویژگی کلیدی و مهم باعث می شود تا اشتباهی در ورود اطلاعات در سامانه تنظیم صورتجلسه رخ داد و اطلاعات با اساسنامه شرکت مغایز بود ،  بتوانید صورتجلسه را ویرایش کنید و نیازی به پرداخت هزینه دوباره جهت  تظیم همان صورتجلسه نمی باشد.